Home › Wirtualne biuro - nowa forma spółki

Wirtualne biuro - nowa forma spółki

W trakcie minionych, kilku lat w Polsce powstało wiele świeżych firm, oferujących swoje talencie w temacie informatyki, rachunkowości oraz grafiki komputerowej. Są to fachy z przyszłością, na które jest niekończące się zapotrzebowanie na rynku. Jeżeli jesteś gotowy żeby także założyć własne przedsiębiorstwo, potrzebujesz miejsca do rejestracji marki, zwłaszcza jeśli chcesz odliczać VAT od dochodów.

Co zrobić w przypadku, gdy brak ci środków na wynajem własnego biura?

W takim przypadku warto skorzystać z oferty wirtualnego biura.

Będzie to dość świeża branża w Polsce, jednak już od dziesięciu lat jest szalenie popularna na Zachodzie. Oferowana jest przeważnie przez agencje wynajmujące lokale użytkowe, lecz nie znaczy to, że masz uiszczać spory czynsz za swoje biurko.

Całą pracę możesz przeprowadzać identycznie jak do tej pory, w domu.

Jedynie twoja firma będzie zarejestrowana pod adresem tego biura.

Przez to twoja firma będzie bardziej prestiżowa, bowiem miejsca tego typu przeważnie usytuowane są w centrach miast.

Podpisujesz jedynie umowę najmu, która będzie wiążąca dla urzędu, który niechętnie akceptuje przedsiębiorstwo w lokalach prywatnych.

Miesięczny koszt opcji wirtualnego biura to mniej niż sto złotych. Lecz przeważnie w kwocie uwzględnione są dodatkowe opcje, mianowicie jak: odbiór i przechowywanie korespondencji, także przesyłanie czy skanowanie. Dodatkowo, będziesz mógł także korzystać, często nieodpłatnie, z sali konferencyjnej. Będzie to idealna opcja na rozmowy z klientami. Jeśli ciekawi cię adres w wielkim mieście, jak Wrocław czy Warszawa, do wyboru będziesz miał mnóstwo ofert tego typu. Zatem nie warto podpisywać kontraktu z pierwszym z brzegu miejscem, warto porównać kilka z nich, żeby odszukać najlepsze. Kiedy już wybierzesz swój adres, możesz udać się do urzędu w celu rejestracji własnego interesu.

Wirtualne biuro to niezwykle ciekawe rozwiązanie dla biznesmena, któremu brak środków na wynajęcie własnego biura.

Dzięki temu otrzymujesz adres w prestiżowym miejscu, które będzie respektowane przez urząd..
Pomocne wskazówki: jak zlikwidować cellulit

<< Poprzedni
Następny >>